הזיות

בננה, בננה, בננה.

דוחה.

לעזאזל עם הכאב הזה, לעזאזל איתו, לעזאזל איתו, לעזאזל איתו. צריך עוד מים. לא לעשן, אסור לעשן. למה זה לא נגמר כבר? פעם זה תמיד היה נגמר. לכתוב, כואב, לקרוא, כואב, בשביל מה כל זה, בשביל מה? כדור, לא, שני כדורים. אולי שלושה? לא, שניים. אולי הלילה יהיה הלילה, בננה. מה זה? למה בננה? למות כבר, למות כבר, כיף למות, טוב למות. כן, עכשיו יותר טוב. עכשיו רגוע. אולי יהיה ככה תמיד. לא קפקא, קפקא זה נורא. טוב כזה, נעים כזה, שלושה בסירה אחת כזה. אין. אין כלום בספרייה המזורגגת הזאת. מזורגגת ומטונפת, כמו הבית הזה, כמו החיים האלה. שמן זקן שעיר רקוב חולה ומסריח. עכשיו גם מזיע, מזיע כמו חזיר בטרנינג הזה שלבשת שלושה ימים. חברה שלך לא סובלת אותך, שמן זקן שעיר רקוב חולה ומסריח. אף אחד לא סובל אותך. גם אתה לא סובל אף אחד, שימותו. למות, טוב למות. טלפון מזויין. עוד פעם ועוד פעם, בשביל מה? בשביל מה? בסדר? לקחת כדורים? שימותו. שימותו ויקחו כדורים אחרי או לפני או תוך כדי. אסור לעשן. למה זה לא נגמר כבר? כמה זמן עבר? מה השעה עכשיו? מה זה משנה.  האחות הזקנה המכוערת הזאת, מה היא תעזור לך. עם כל הזקנים האלה שמתים כמוך ומחכים למות כמוך ומתו כמוך, מסריחים ממוות ומסבל ומחוסר אונים. שמן זקן שעיר רקוב חולה ומסריח. מה את נובחת? סת'מי ת'פה שלך, לכי תשתיני על הקיר. שידרוס אותך אוטובוס, לא אכפת לי. הטרנינג הזה! לשרוף אותו כבר.

גועל נפש הגזענות הזאת, אין לי כוח, לא יכול יותר, לא יכול לראות, די, מספיק, לסגור, זה עושה לי כאב. לסגור אחת ולתמיד ודי, וקחו את הסודאנים שלכם והשכונות שלכם והערבים והיהודים שלכם ותדחפו, ותמותו כולם, מוות זה טוב. תישרפו עם האיראן שלכם ועם הבוריס גלפנד שלכם. כולכם שמנים מזיעים ומסריחים עם נעלי הספורט שלכם והחיוכים שלכם שקניתם בנייק ומכוני הכושר המזדיינים שלכם שאתם מסריחים אותם באנושיות העלובה שלכם.

לא יכול יותר! שיפסיק כבר! שיפסיק כבר! מה עשיתי? מה לעשות? לתרום לאו"ם? להתפלל? לזיין קטינה? מה אתה רוצה, בן זונה מסריח, למה אני, למה אני, תן את זה לחולדאי , לא יודע, למניאק הזה שמלשין על הכלבה שלי, עזוב אותי כבר.

הם לא מבינים כלום, הרופאים האלה. כל מה שהם אומרים גם אני יודע ואף אחד לא פותר את הבעיה. אולי כי אף אחד לא יכול לפתור בעיות בכלל, למי פותרים בעיות בכלל, בכיין אחד, שמן מסריח אחד, לבן מערבי מזדיין בתחת שכמוך. מה אכפת לך בכלל, לא אכפת לך מכלום, חוץ מהתחת השמן והלבן והשעיר שלך והזיעה המגעילה שלך והטרנינג הזה של השלושה ימים. ס'אמק, לעשן כבר, לעשן, אסור לעשן, זה רע לעשן, זה עושה לך הרבה יותר גרוע.

אולי יצא מזה משהו, אם אני רק אצליח לשים את היד, על הדבר הזה, כן, על הדבר הזה, שהוא לא סתם, בעצם, כי אם הוא מתקשר לא' ואז בעצם הכל מוסרי ונכון, וככה צריך להיות. לא, זה חרא, זה סתם חרא, אתה אידיוט, אתה אידיוט מזיע וחושב מחשבות של אידיוט מזיע שחושב שהוא אולי לא אידיוט מזיע. וככה הוא זורק עליו את התפוח, האבא הזה, כמו שזורקים אותך, כן, זאת הייתה טעות בכלל לקרוא את זה, איפה המצחיקים שחיפשתי בספרייה המבולגנת והמלוכלכת הזאת עם הספרים המטופשים האלו. אין בכלל מצחיקים, אתה לא מצחיק ואף פעם לא היית, ואתה לא מכיר אנשים מצחיקים ולא קורא אנשים מצחיקים, כי יש לך תחת לבן מסריח ושמן, וכל כולכם סתם ייקים זקנים שמחכים שהתחת שלהם יתנפח עד שהם יתפוצצו וישבו בגינה שלהם ויהרהרו בקאנט ויהיו מסריחים.

ראיתי את הבננה הזאת כאן באיזור.

9 תגובות

כתיבת תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל

אתה מגיב באמצעות חשבון Google שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s