מדינה עם הפרעת אישיות גבולית

לא הספקנו להגיד ג'ק רובינסון לאחר תגובותיה ההיסטריות של ממשל נתניהו לשיר של גינטר גראס וכבר צץ איום קיומי חדש על ישראל: המשרד לביטחון פנים נערך להגעתם של מאות טרוריסטים מסוכנים לישראל, מצוידים בנשק להשמדה המונית, כלומר, בשלטים. טוב שכך: ישראל למדה היטב את מחדל יום הכיפורים, והיא לא תאפשר מתקפות פתע מסוכנות שכאלו. לשמחתנו, ממשל נתניהו עושה היטב את עבודתו ומצליח לשמור עלינו מפני כל הסכנות החמורות הללו.

הצלחת מבצע הסיירת המרהיב של השנה שעברה בניצוחו של דני איילון הזכירה לאויבנו המסוכנים את עוצמתה המדינית של ישראל: לא עוד יאיימו על יהודים, לעולם לא עוד שואה שנייה.  באותה הזדמנות נוצרה יוזמה מקומית מבורכת במשרד הפנים  להחתמת פושעים שוודים מסוכנים על כך שלא יתמכו חלילה וחס בארגונים פרו-פלסטיניים.

כל זאת ועוד צריך להזכיר לנו כיצד בישראל אסור לנו לנוח אף רגע אחד. בכל רגע ורגע זוממים מאות, אם לא אלפי שוודים, פעולות איבה מסוג האחרונה, ואנו זוכרים כבר כי השוודים לא היו נחמדים במיוחד ליהודים כאשר אחמדינג'אד שלח אותם למחנות ההשמדה.

באותה הזדמנות, טוב גם שנחסמו השידורים הזרים של משחקי חצי גמר גביע האלופות, כאשר אותן רשתות תעמולה זרות תכננו בזדוניות לשדרם דווקא ביום השואה ויום הזכרון. מה שנראה לעין הבלתי מזוינת כמקרה בלבד, מתברר כמזימה אנטישמית מסוכנת של חבל קטלוניה יחד עם הבריטים. ידוע, הרי, על קיומה של רשת הטרור בקטלוניה אשר שולחת כספים לאותם מפגעים עם שלטים. על בריטניה אין בכלל מה לדבר: כל עצם קיומה של הממלכה המאוחדת נועד לבצע דה-לגיטימציה מסוכנת לישראל, ובואו לא נזכיר בכלל את צו המעצר נגד ציפי לבני.

בימים טרופים כגון אלו, חשוב מכל שממשלת ישראל תפגין חסינות ראויה. אירופה איננה אלא משת"פ איראני, ארה"ב נכבשה על ידי מוסלמי מסוכן, וידידינו הטובים באמא רוסיה מפנים אלינו עורף למרות מאמציו של החבר אביגדור.

יש לשבח במיוחד את בנימין נתניהו על עמידתו הראויה כנגד מאמצי הדה-לגיטימציה הללו. עלינו להצר כי יש בינינו אשר אינם רואים את גודל הסכנה העומדת בפנינו ואינם מבינים על מה כל המהומה. יש לזכור רק שאחינו הם – הללו נדמים לבן התם כנגדו דיברה התורה, ובסופו של דבר יראו את דרך האור בסיעתא דשמייא, ויהא חג שמח לכל בית ישראל במהרה בימינו.  האח למדינתנו הנאורה והמתקדמת, האח למנהיגנו הנבונים, האח לשומרים עלינו מכל צרה ומן אותם שוודים נוראיים.

2 תגובות

כתיבת תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל

אתה מגיב באמצעות חשבון Google שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s